Patik Soru Cevap Bölümüne Hoş Geldiniz! Aklınıza Takılan Soruları Burdan Sorabilirsiniz. Bilgili Hanımlar Muhakkak Yardımcı Olacaktır.
0 oy
6 gösterim
Hamilelik kategorisinde

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Eskiden hamile kıyafetleri yokken alışkanlık şuydu : Bedeninizden birkaç beden büyük kıyafetler alarak üzerinize bol bol kıayfetler giymek zorunda kalıyordunuz.Sonuçta istenmeyen görüntüler ortaya çıkabilmekteydi.Ama artık modadaki ilerleme sayesinde bunu uygulamayan koleksiyonlar piyasaya sürülmeye başlanmıştır.

Yani hamile değilken bedeniniz ne ise buna göre kıyafetler üreten yani o bedende hamile kıyafeti üreten girişimciler olmuştur.Bu da bayanları çok sevindiren bir girişim olmuştur.Bu tür giysi satan dükkanlarda kalıplar hamile kadının bedenine göre ayarlanmaktadır.Yani siz 36 beden giyen bir bayansanız alacağınız elbise de 36 beden olacaktır.

Genel olarak bu elbiselerde karın bölümünün bedeni ayrı ve elbisenin geri kalanının bedeni ayrı olarak tasarlanmaktadır.Fakat elbiseler tam olarak hamile bedenine uyum sağlayacak biçimde üretilmişlerdir.Bu yüzden karın bölgesinde herhangi bir rahatsızlık veya sıkma hissi uyandırmamaktadır.
(9.3k puan)
...