Hamilelik, Doğum, Çocuk ve Kadinlara Sor bölümü ile Aradığınız tüm bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. Hemen patik.org adresini ziyaret et bilgiyi kaynağından al.

Aç Kalmadan Kilolardan Kurtulun

Aç Kalmadan Kilolardan Kurtulun

Aç Kalmadan Kilolardan Kurtulun

Zayıflamaya çalışmak çoğu insanın zorlandığı bir durumdur. Yaşam boyunca alınan kilolar, uzun süreçlerle verilmeye çalışılmaktadır. Öncelikle aç kalarak zayıflamanın yanlış bir olgu olduğunu bilmelisiniz. Aç kalarak vücut direnciniz düşeceği gibi, hastalıklara karşı da yenik düşeceksiniz demektir.

 

Aç kalmadan, yemeğinizi düzenli olarak yiyerek kilolardan kurtulmak mümkün mü?

Zayıflamaya çalışmak çoğu insanın zorlandığı bir durumdur. Yaşam boyunca alınan kilolar, uzun süreçlerle verilmeye çalışılmaktadır. Öncelikle aç kalarak zayıflamanın yanlış bir olgu olduğunu bilmelisiniz.

3 öğün mutlaka yemek yiyebilirsiniz.

Öğünlerinizde porsiyon miktarınızı az tutarak zayıflayabilirsiniz.

Sebze ağırlıklı beslenerek kilo verebilirsiniz.

Yağ yakıcı ürünlerle beslenebilirsiniz.

Tam buğday ekmeği yerine, kepek ekmeğini tercih etmeniz gerekir.

Yağ Yakıcı Formüller

 

Alınan kilolar vücutta yağlanmaya sebep olmakta ve olumsuz bir görüntü oluşturmaktadır. Vücudunuzdan yağları atmanın yolu olarak, karanfil suyunu tercih edebilirsiniz. Her gün en az 3 bardak kaynatılmış karanfil suyunu içerek yağlarınızdan kurtulabileceğinizi unutmamalısınız.

 

Tatlı seven ancak kilolu olduğu için tüketemeyen kişiler, hafif sütlü tatlıları az şekerli yaparak ve tarçın ile birleştirerek tüketebilirler. Hem tatlı ihtiyacını karşılamış olurlar, hem de tarçının yağ yakıcı özelliğinden faydalanabilirler. Sağlığınızı korumak adına, aç kalmadan kilo verebilir, düzenli egzersizlerle bu süreci hızlandırabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.