Hamilelik, Doğum, Çocuk ve Kadinlara Sor bölümü ile Aradığınız tüm bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. Hemen patik.org adresini ziyaret et bilgiyi kaynağından al.
Tarama Kategorisi

Nasıl Hamile Kalınır

Nasıl Hamile Kalınır
Bebek sahibi olmaya karar veren ebeveyn adaylarının en çok sorduğu sorulardan birisi; “nasıl hamile kalırım?” sorusudur.

“Neden hamile kalamıyorum?”

İlk olarak şunu bilmelisiniz; hamile kalma vakitı her kadın amacıyla aynı değildir. Yani bunu öngöremezsiniz. Bazı kadınlar bebek sahibi olmaya karar verdikten derhal sonra ya da birkaç hafta ortamında hamile kalabiliyor, birtakım kadınlar amacıyla ise bu vakit birtakım nedenlere bağlı olarak daha uzun olabiliyor.

Eğer bebek sahibi olmaya karar verdikten ve bebek sahibi olmayı denemeye başladıktan sonra bir müddet vakit geçtiyse, nasıl hamile kalınır sorusu aklınızda dönüp duruyorsa bu kategorimizde yer alan makalelerimizi okuyup genel bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca, nasıl hamile kalacağınızı ve hamile kalmanızın önünde rastgele bir engel olup olmadığını net olarak öğrenebilmek amacıyla; netlikle kadın hastalıkları ve doğum eksperine konuyla alakalı danışmanızı, aklınızdaki soruları sormanızı tavsiye ederiz