Hamilelik, Doğum, Çocuk ve Kadinlara Sor bölümü ile Aradığınız tüm bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. Hemen patik.org adresini ziyaret et bilgiyi kaynağından al.

Pembe Bebek Patiği

Pembe Bebek Patiği

Bebekler ne giyse yakışır. O ince, narin tenleri her zaman en iyisini hakeder. Aşağıda gördüğünüz bembeli, beyazlı patik modeli de tam beeklere göre. Kız bebekleriniz için pembe ve beyaz tonlardaki bu patik çok şık bir tercih olacaktır. Üzerindeki çıt çıtlı bağlama ile o tatlı ayaklarından çıkmasını engelleyebilirsiniz. Kıpır kıpır bebişlerimizin eldivenlerini ve patiklerini yerlerinde tutmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için doğru bir seçenek olacaktır bu bağlama yöntemi. Üzerine beyaz fiyonk veya benzer süsler ile patiğinizi kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

Bebeğinizin tarz olmasını istiyorsanız bu tarz patikleri size özel motifler ile süsleyebilir ve o tatlı ayaklarını sıcak tutarken, tatlılıklarına tatlılık katabilirsiniz.

Sitemiz bebek patik modelleri basta olmak üzere bebek modası üzerine kurulmuştur. Birbirinden tatlı ve şık bebek giysilerinden haberdar olmak için lütfen bizi takip edin.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.