Hamilelik, Doğum, Çocuk ve Kadinlara Sor bölümü ile Aradığınız tüm bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. Hemen patik.org adresini ziyaret et bilgiyi kaynağından al.

Tığ ile Örülmüş Kırmızı Patik

Tığ ile patik örmenin zorluğunu örenler çok iyi bilir. Aşağıda da tığ ile örülmüş kırmızı bir patik var. bebeşin ayağında ne kadar da güzel durmuş. Düğme takılarak patik daha kullanışlı hale getirilmiş. Kullanış amacının dışında sadece dekoratif olarakta düğmeleri patiklerinizde kullanabilirsiniz. Bu tarz aksesuarlar daha şık modellere sahip olmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda patikleriniz size özgü bir şekilde özelleşmiş olacaktır. Kırmızı ve beyaz renkleri milli takım ve diğer ulusal takımların renkleri olduğu için görseldeki patik modelini taraftar patiği olarak da değerlendirebilirsiniz.

Renk yoğunluğu bakımından kırmızı renklerin daha yoğun olarak tercih edildiğini görmekteyiz. Bu yüzden bu model için yazımıza başlık atarken kırmızı renk vurgusu yapmak istedik. Fakat isteğe bağlı olarak kırmızı tonları azaltıp beyaz tonları arttırabilirsiniz. Kısa bir model olması ile soğuk kış aylarının dışında ara mevsimlerde de kullabilirsiniz. Oldukça işlevsel ve şık bir model olarak tığ örgüsü kırmızı patik modelimizi tavsiye etmekteyiz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.