Hamilelik, Doğum, Çocuk ve Kadinlara Sor bölümü ile Aradığınız tüm bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. Hemen patik.org adresini ziyaret et bilgiyi kaynağından al.

Yeşil Beyaz Elf Patiği

Yeşil beyaz deyince aklımıza Bursaspor başta olmak üzere futbol takımlarımız gelir. Resimde görmüş olduğunuz bu patik futbol ve diğer spor dallarının fanatikleri içinde çok güzeldir.

Taraftar modeli olmasının dışında bilinen asıl modeli elf patiğidir. Şekli filmlerdeki elf ayakkabılarına gerçekten çok benziyor. Noel babanın yardımcısı olarak bildiğimiz ve yeşil ağırlıklı kıyafet giyen elflerden adını alan bu patikleri çocuklarınız çok sevecek. Çocuklarımız için ayaklarını sıcak tutacak bu patikleri giydirmek ve beğendirmek çok zor olabiliyor. Bu yüzden bu modelde olduğu gibi modellerinizi sevimli hale getirebilir ve miniklerin severek giyecekleri patikler örebilirsiniz. Ayrıca oldukça şeker görünümlü bu yeşil beyaz patikler çocuklarınızın ayağına çok yakışacak. Görenlerin modelini isteyeceği gösterişli bir model olarak elf patiğimiz dikkat çekiyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.